Královna jihu

1. prosince 2015 v 18:32

Hlavní hrdinkou příběhu je dívka jménem Teresa, která se z nevinné mladé vesnické dívky stane nejsilnější ženou ve světě drog a obchodování s nimi. Teresin přítel ''Guero'' je pilot letadla pro přepravu drog, je však zabit a jeho vrahové chtějí zabít i ji. Teresa je však varována a utíká. Najde Guerův deník, který má v případě jeho smrti odevzdat muži jménem Epifanio Vargas. Epifanio poradí Terese únik do Španělska, kde začne žít nový život. Ovšem i ve Španělsku se zaplete do obchodu s drogami a je zavřena do vězení. Po čase Teresu kontaktuje tajný agent a žádá ji o pomoc. Guera nechal zabít právě Epifanio Vargas, který se za ta léta stal úspěšným politikem a chce kandidovat na prezidenta, což policie nechce dopustit. Teresa se musí vrátit, aby mohla dosvědčit jeho zločiny.
Telenovela Královna jihu je natočena podle úspěšného románu, který napsal Arturo Pérez-Reverte. Kniha byla přeložena do 19 jazyků a prodávána ve 30 zemích světa.

Originální název: La Reina del Sur
Země výroby: USA/Kolumbie/Španělsko
Rok výroby: 2011
Počet dílů: 63
Píseň: Los Cuates de Sinaloa - La Reina del Sur
Český/Slovenský překlad: Královna jihu/Královna juhu

... Postavy ... ... Fotky ... ...Tapety ... ... Písně ...

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Fillthe3DD Fillthe3DD | 1. ledna 2016 v 19:16 | Reagovat

Možná by bylo lepší zařadit tento seriál spíš do sekce "americké. " Ačkoli těžko říct, někdy se jako země výroby uvádí USA/Kolumbie/Španělsko.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.